Sodyba vestuvėms pajūryje, 50 metrų iki kopų!

Atnaujinta: 2018 m. balandžio mėn. 24 d.
Patikima nuoma

Sodyba - svečių namai “Ošupio Takas” kviečia švęsti vestuves ir kitas šventes išskirtinėje vietoje šalia pajūrio pušyno, 50 žingsnių iki kopų, už kurių - jūra!

Sodybos 40 vietų salė puikiai tinka vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniui, įmonės kolektyvo šventei; taip pat konferencijoms, seminarams, susitikimams.

Padėsime Jums organizuoti pokylį, dekoruoti stalus ir aplinką, parenkti šventinį valgiaraštį, muziką, fotografus, kad viskas būtų taip, kaip įsivaizduojate.

Šventinis meniu parenkamas pagal Jūsų norus. Bendradarbiaujame su keliais skirtingais virtuvės šefais, todėl pasirinkimų gausa Jus maloniai nustebins.

Pokylių salėje galime paruošti vakarienę apie 40 svečių, o patogiuose sodybos apartamentuose ir kambariuose apgyvendinti iki 30 asmenų. Esant poreikiui užsakome papildomus kambarius kaimyninėse sodybose.

Mūsų komanda padės sukurti nepamirštamą šventę:

  • Vestuvių organizavimas;
  • Dekoravimas;
  • Floristika;
  • Stilizuoto saldumynų stalo ruošimas;
  • Vestuvių fotosesija gali vykti čia pas mus ar vos už kelių žingsnių esančiame pajūryje. Padedame suruošti fotosesijos dekoracijas;
  • Galime rekomenduoti profesionalius muzikantus, Dj'us, fotografus;
  • Turime įvairių meniu pasirinkimų, todėl kiekvienu atveju galime pasiūlyti tai, ko Jūs pageidaujate.

Krikštynos

Vaikai - mūsų svarbiausi klientai! Neabejodami visus krišktynų organizacinius klausimus galite patikėti mūsų komandai, kad Jūsų mažylio švetė taptų be galo graži ir jauki. Pasirūpinsime dekoravimu, gardžiu tortu, šventine programa bei akimirkų įamžinimu. Naujai įrengtoje žaidimų aikštelėje Jūsų mažieji galės smagiai praleisti laiką. Siūlome įvairiausius švenčių variantus - nuo furšeto su užkandžiais kiemelyje iki vaišių stalo su šventine vakariene banketų salėje.

Kontaktai, informacija

X