„PAS ŠEŠTOKĄ“ – vila sodyba Molėtų rajone prie ežero (80 vietų)

Atnaujinta: 2019 kovo mėn. 20 d.
Patikima nuoma
Vila / moderni kaimo turizmo sodyba PAS ŠEŠTOKĄ įkurta prie Virintų ežero Molėtų rajone. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 80 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams. 

Vila / sodyba yra patogioje vietoje netoli Vilniaus (70 km), Utenos (23 km), Molėtų (10 km) – iki  Molėtų Observatorijos ir Etnokosmologijos muziejaus tik keletas kilometrų.
 
Mes galime pasiūlyti:
 
Iki 80 vietų nakvynė;
Išskirtinio dizaino renginių-pokylių salės 80 svečių (130+80 kv.m.);
Jauki ir sutvarkyta aplinka bei nuostabi ežero panorama;
Privatumas (užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių);
Kokybiška maitinimo paslauga: rengiame banketus, furšetus;
Vestuvių šventės organizavimas, dekoravimas, vestuvinė fotografija;
3 skirtingos pirtys: sauna, kubilas, lietuviška garinė pirtis;
vandens transportas, lauko žaidimai, didelis batutas, įvairių pramogų galimybė.
 
Vestuves švęskite viloje sodyboje “Pas Šeštoką”
 
Mes pasirūpinsime Jūsų šventės organizavimu, šventiniu maitinimu ir aptarnavimu, nakvyne, vestuvine fotografija, šventiniu dekoravimu, poilsiu bei pramogomis.
 
Specializuojamės vestuvių rengimo srityje. Turim didelę patirtį, tad patikėję savo šventę organizuoti mums – nenusivilsite. Esame surengę apie 300 vestuvių ir galime sakyti, kad žinome tobulos vestuvių šventės receptą!  Padėsime Jums suorganizuoti šventę nuo A iki Z, pasidalinsime sukaupta patirtimi bei rekomendacijomis.
 
NAUJIENA!!!
2018 m. atnaujinta, rekonstruota pagrindinė švenčių salė - pastatytas stiklo-metalo konstrukcijos kupolas vientisa erdve susijungęs su jau esama balintos medienos švenčių - renginių sale. Kupolas dekoruotas užuolaidomis, kurios ne tik puošia patalpą ir suteikia prabangos, bet ir saugo nuo saulės. Yra du oro kondencionieriai. Nauja, šviesu, erdvu, modernu. Ypatingai tinka vestuvių šventėms.
 
Vila sodyba įkurta gražioje ir patogioje vietoje – nuostabus kraštovaizdis puikiai tinka santuokos ceremonijos oganizavimui pačioje sodyboje. Pateiksime puikų pasiūlymą dėl santuokos vietos įrengimo, dekoravimo, fotografavimo.
 
Rezervuokite vietą vestuvėms  iš anksto! Priimami užsakymai sekančiam Vestuvių sezonui.
 
Vestuvės viloje sodyboje „Pas Šeštoką“ – Jūsų šventė be rūpesčių!!!
 
Visos NAUJIENOS apie Sodyba Pas Šeštoką  Facebook’e! :
 
Sodyba Pas Šeštoką https://www.facebook.com/kaimoturizmas/
 
Užimtumo kalendorius/atsiliepimai:
http://kaimoturizmas.com/uzimtumo-kalendorius/
http://kaimoturizmas.com/atsiliepimai/
 
NUOLAIDOS* vilos / sodybos nuomai taikomos balandžio, spalio mėn., gegužės pradžioje bei rugsėjo pabaigoje. Taip pat visoms penktadienių – šeštadienių šventėms. Ypatingai patrauklų pasiūlymą pateiksime šventę rengiantiems ne savaitgalį!
 
Moderni kaimo turizmo sodyba vila PAS ŠEŠTOKĄ įkurta prie Virintų ežero - geriausia vieta vestuvėms, šventėms bei renginiams netoli Vilniaus Utenos ir Molėtų.
 

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – PAS ŠEŠTOKĄ – Vila Sodyba »