PrieEžero.LT » Klaipėdos apskritis » Klaipėda » Apartamentų ir butų nuoma » Apartamentai Klaipėdoje "Meridian Apartment" su vaizdu į Danės upę

Apartamentai Klaipėdoje "Meridian Apartment" su vaizdu į Danės upę

Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 1 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 2 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 3 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 4 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 5 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 6 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 7 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 8 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 9 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 10 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 11 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 12 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 13 Apartamentai Klaipėdoje Meridian Apartment su vaizdu į Danės upę - 14

Apartamentai Klaipėdoje "Meridian Apartment" - tai 90 m2 išskirtinis prabangus butas viršutiniame (trečiajame) namo aukšte.

Namas priklauso kultūriniam paveldui ir pro kurio terasą galima grožėtis Klaipėdos miesto simboliu - "Meridianu".

Buto bendroje erdvėje yra svetainė su pilnai įrengta virtuve, židinys, terasa su lauko baldais, du miegamieji su dvigulėmis lovomis, du tualeto kambariai, vienas iš jų su vonia, skalbimo mašina.

Apartamentų vieta yra labai patogi norintiems pažinti Klaipėdą ar tiesiog apsistoti miesto centre, bet tuo pačiu išvengti judrių, triukšmingų gatvių. Iš terasos pusės matoma Danės upė su Meridiano vaizdu, šalia yra Jono kalnelis, kuriame vyksta įvairūs renginiai.

Pastate įsikūrusi jauki vyninė, kurioje galima ir papietauti ar vakare jaukiai pasėdėti su vyno taure.

Apartamentai įsikūrę vos už 500 metrų nuo senosios perkėlos, iš kurios pasieksite delfinariumą, ir už 3,4 km nuo Klaipėdos „Švyturio“ arenos. Prekybos ir pramogų centras „Akropolis“ yra už 3 km.

Daugiausiai gali apsistoti 4 asmenų kompanija. Lauksime atvykstant!

Kainos: nuo 100 Eur - 250 Eur už parą.

  • Atvykimas nuo 15:00 - 20:00
  • Išvykimas iki 11:30
  • Depozitas, kuris prašomas atvykus - 200 Eur.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys Kuršių marios,
Upė Danė
AdresasTurgaus g. 33-2, Klaipėda
Telefonai
+370 611 38201
Tinklalapiswww.meridian.priejuros.lt
Dirbamevisus metus
Nuomos kainos

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Turgaus g. 33-2, Klaipėda

Atnaujinta: 2017 lapkričio mėn. 03 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2016 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 611 38201
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti