Atostogų paieška

Piktupės slėnis - vieta jūsų šventei ar poilsiui

Partneris Narys nuo 2024 metų
Piktupės slėnis - vieta jūsų šventei ar poilsiui - 1

Atnaujinta: 2024 m. balandžio mėn. 19 d.

„Piktupės Slėnis“ kviečia išsinuomoti patalpas poilsiui ir šventei nuostabaus grožio Lietuvos kampelyje Tauragės apskrityje.

Jeigu turite idėją renginiui – „Piktupės Slėnis“ viena tinkamiausių vietų jį įgyvendinti. Ar tai bus įmonės vakarėlis, vestuvės, jubiliejus, ar kelių dienų seminaras – pas mus rasite bene viską ko tik reikės: didelę teritoriją Jūsų mėgstamoms veikloms, naujai įrengtus, modernius ir erdvius apartamentus, pokylių salę, specialias erdves pritaikytas maisto tiekėjams ir daugybę kitų privalumų.

Įsivaizduokite – didelėje 300 kv. m. salėje netrukus vyks Jūsų renginys, specialiose erdvėse jau ruošiasi maisto tiekėjai, atlikėjai, svečiai pamažu atvyksta, juos pasitinka renginio organizatoriai pagrindiniame hole lyg prabangiausiame viešbutyje, palydi iki vieno iš 17-iolikos apartamentų, kur galės netrukdomi pasiruošti vakarui, įsikurti nakvynei. Vakaras bus nepakartojamas! O kitą dieną suplanuotos pramogos lauke – virš 200 arų sklype su pievomis, medžiais, bei apšviesta krepšinio aikštele

Jūs paruošėte tikrą festivalį! Šios dienos svečiai dar ilgai nepamirš.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui pateikiant Jūsų užklausą.

  • - +
  • - +
  • Įveskite kodą, kurį matote paveikslėlyje

Kontaktai, informacija

Adresas
Mokyklos g. 7, Piktupėnai, Pagėgių sav., Pagėgių rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 689 81089
Tinklalapis
http://www.piktupesslenis.lt
Dirbame
visus metus