PrieEžero.LT » Kauno apskritis » Kėdainių rajonas » Sodybos » Sodyba "Pas lapę" prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms

Sodyba "Pas lapę" prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms

Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 1 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 2 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 3 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 4 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 5 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 6 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 7 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 8 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 9 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 10 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 11 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 12 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 13 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 14 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 15 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 16 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 17 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 18 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 19 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 20 Sodyba Pas lapę prie Nevėžio upės - poilsiui ir šventėms - 21

Paskutinės minutės pasiūlymai, akcijos:

Sodyba laisva Jūsų poilsiui!

Atnaujinta: 10:08, 2017 lapkričio mėn. 08 d.

Dienos bėga, metai keičia metus-gimtadieniai, vestuvės, krikštynos ar seni draugų susibūrimai. Svarbiausi momentai mūsų gyvenime kartais prabėga nepastebėti ir neįvertinti. O juk taip norisi sustoti, atsipūsti tiesiog pabūti su artimais žmonėmis.

Kviečiame atšvęsti šventes derinant su poilsiu sodyboje "Pas lapę". Rami ir nuošali vieta, mėgstantiems ramybę ir privatumą, unikali nuostabiu erdvės ir vaizdingo kraštovaizdžio deriniu. Kuo išsiskiriame? Pirmiausia erdvė ir gamtos pojūtis.

Išskritiniame gamtos kampelyje įsikūrusios sodybos dideliame privačiame kieme: medžių paunksnėje pastatyta pavėsinė, laužavietė, terasa bei lauko židinys, lauko staliukai ir suoleliai, gėlynai, skulptūrėlės, sporto ir žaidimų aikštelės - maloniam Jūsų poilsiui ir įsimintinoms šventėms.

Pokylių salė

Pirmame namo aukšte - erdvi salė pobūviams, kurioje prie stalo patogiai įsitaisys 40 svečių.  Šaltuoju metų laiku jaukumo ir šilumos Jūsų šventei suteiks besikūrenanti ugnis židinyje.

Erdvi terasa

Šiltuoju metų laiku siūlome naudotis erdvia terasa, kurioje galėsite ne tik linksmintis, bet ir ramiai pailsėti. Prie terasos yra lauko židinys.

Virtuvė

Sodyboje galėsite gamintis maistą savarankiškai. Yra virtuvė.  Lauke - kepti kepsnius, šašlykus ar dešreles šašlykinėje, gaminti troškinius ant laužo. Galime pasiūlyti maistą ir iš verslo partnerių.

Kambarių, namo nuoma poilsiui

Antrame namo aukšte yra kambariai, kuriuose gali miegoti 30 žmonių. Sodybos kambariai puikiai tinka Jūsų šventės svečių nakvynei.

Sodyboje galite išsinuomoti atskirą dviejų-šešių vietų kambarį poilsiui. Didesnei šeimai ar kelioms šeimoms, norinčioms ilsėtis kartu, siūlome visos sodybos nuomą. Jūsų patogumui: dviviečiai, keturviečiai, šešiaviečiai kambariai, virtuvė, dušai, tualetai. Taip pat didelis kiemas, terasa, pavėsinė, lauko baldai.

Turistinė stovyklavietė ant upės kranto

Nuošaliau nuo sodybos namo, ant upės kranto įkurta turistinė stovyklavietė Jūsų poilsiui su palapinėmis. Stovyklavietėje įrengti lauko baldai, laužavietė. Puiki vieta apsistoti keliaujantiems baidarėmis.

Pramogos, paslaugos, patogumai

  • Sodybos name veikia bevielis internetas (Wi-Fi)
  • Pirtis
  • Kubilas
  • Plaukimas baidarėmis (iš anksto susitarus)
  • Plaukimas valtimis
  • Vaikų supynės
  • Krepšinio aikštelė
  • Tinklinio aikštelė
  • Smiginis
  • Mėgstantiems žvejybą - lieptas ant upės kranto, kur galite pasitikrinti savo žvejybos įgūdžius. Pasigavus žuvų ant laužo išsivirti skanią žuvienę.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Nevėžis
AdresasLomeikiškių k. 11, Surviliškio sen., Kėdainių rajonas
Telefonai+370 630 80600
Tinklalapiswww.paslape.prieupes.lt
Facebookwww.facebook.com/sodybapaslape
Dirbame visus metus
Numerių skaičius 5
Bendras vietų skaičius 30
Kaina už asmenį nuo 9 €
Patogumai
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bevielis internetas (Wi-Fi) TV
Židinys viduje
Kieme
Pavėsinė Grilis / šašlykinė Laužavietė Židinys lauke
Vieta automobiliams Vieta palapinėms Prisijungimas prie elektros kemperiams Tvenkinys kieme
Vaikams
Sūpynės
Pirtys, baseinai, SPA
Pirtis / sauna
Kubilas
Sportas
Krepšinio aikštelė kieme Tinklinio aikštelė kieme ant žolės
Smiginis
Vandens pramogos
Žvejyba upėje Leidimai žvejybai
Valtys (nemokamai)
Žiemos pramogos
Pasivažinėjimas rogėmis
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė
Maitinimasužsakius iš anksto

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Lomeikiškių k. 11, Surviliškio sen., Kėdainių rajonas

Atnaujinta: 2017 liepos mėn. 28 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2016 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 630 80600
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti