PrieEžero.LT » Marijampolės apskritis » Marijampolė » Sodybos » Sodyba "Vaitai" Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu

Sodyba "Vaitai" Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu

Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 1 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 2 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 3 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 4 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 5 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 6 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 7 Sodyba Vaitai Marijampolės rajone su banketų sale iki 20žm., kubilu - 8

"Sodyba Vaitai" yra įsikūrusi atokiame ir jaukiame Suvalkijos vienkiemyje. Gaivus ir tyras oras, pratekančio Pilvės upelio čiurlenimas, suteiks Jums visišką ramybę, poilsį, padės pamiršti kasdienius rūpesčius, pailsėti nuo miesto šurmulio.

"Sodyba Vaitai" – puiki galimybė smagiai ir jaukiai atšvęsti vestuves, gimtadienius, krikštynas, giminių šventes, bei ramiai pailsėti su šeima. Norėdami suteikti Jums išskirtinį privatumą "Sodyba Vaitai" nenuomojame kitiems asmenims tam pačiam laikotarpiui. Būsite tik Jūs ir Jūsų svečiai. Sodyba įrengta moderniai ir patogiai: WC, dušas, virtuvė, patalynė, muzikos grotuvas, kubilas, pavėsinė, supynės, laužavietė, galimybė statyti palapines, galite atvykti su augintiniais.

"Sodyba Vaitai" – tai jauki salė talpinanti 20 žmonių, nakvynė 15 žmonių, skanus naminis maistas, galimybė mėgautis aplinkinių ūkininkų išauginta produkcija.

Sodyboje galėsite mėgautis ant laužo gaminamu troškiniu, pačių savininkų išaugintomis ekologiškomis daržovėmis, senoviško sodo vaisiais.

"Sodyboje Vaitai" pajusite visus Suvalkietiško kaimo privalumus.

Užklausa paslaugos teikėjui

Atvykstančiųjų skaičius *
Kita informacija, klausimai
Jūsų vardas *
Telefonai
El. paštas *
  siųsti man užklausos kopiją
Apsaugos kodas * Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinysUpė Šešupė
AdresasVaitų k., Marijampolė
Telefonai
+370 699 55760
Facebookwww.facebook.com/sodyba.vaitai
Dirbamevisus metus
Bendras vietų skaičius20
Nuomos kainos
Patogumai bendro naudojimo patalpose
Bendras dušas ir WC
Kieme
Pavėsinė
Laužavietė
Vaikams
Sūpynės
Pramogos
Kubilas
Vandens pramogos lauke
Žvejyba upėje
Kiti patogumai, paslaugos
Banketų (pokylių) salė

Žiūrėti didesniame žemėlapyje // Surasti kelią į Vaitų k., Marijampolė

Pramogos ir paslaugos

Atnaujinta: 2018 balandžio mėn. 09 d.
Patikima nuoma
PrieEžero.LT narys
nuo 2014 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

+370 699 55760
Pasirinkti kalbą:
LT LV EN RU DE PL
Sodyba BurlingėKaimo turizmo sodyba Antalakaja
Įsiminti