Restoranas „Stulpino malūnas“: 50 vt. pobūvių, 30 vt. konferencijų salės

Atnaujinta: 2020 m. lapkričio mėn. 20 d.
Patikima nuomaPrieEžero.LT narys 2015 metų

PrieEžero.LT / PrieUpės.LT patvirtina, jog tai yra realiai paslaugas teikiantis katalogo narys.

Jei kils abejonių, atliekant išankstinį mokėjimą rezervacijai, susisiekite su PrieEžero.LT / PrieUpės.LT, ir mes papildomai patikrinsime paslaugų teikėjo patikimumą.

Saugaus mokėjimo rekomendacijos

„Stulpino malūnas“ įsikūręs ant Ventos upės kranto, už 7 km nuo Mažeikių, aplinkelio atkarpoje nuo Šiaulių pusės važiuojant Skuodo kryptimi. Sename malūne įkurtos patalpos išsaugojo senajį interjerą bei malūno dvasią. Dar vienas privalumas - vietoj įprasto malūnams niūrumo sklinda šviesa. Skanaujant paruoštas vaišes ir linksminantis skambant linksmai muzikai galima pasigrožėti gamtos vaizdais pro langus, kurie juosia visą pastato perimetrą.

1886 metais statytas malūnas išsiskiria savo interjeru. Svečius pasitinka amžiną atilsį AB „Mažeikių nafta“ generalinio direktoriaus Gedemino Kiesaus iš paskutinės medžioklės Namibijoje parsivežti trofėjai - antilopių kadu bei kitų gyvūnų iškamšos. Prie baro galima pamatyti vienintelio Lietuvoje tokio gyvūno - kiškio su ragais iškamšą.

Restoranas - pamėgta pobūvių ir vestuvių vieta. Yra 50 vietų pobūvių salė, 30 vietų konferencijų salė. Irengtas svečių kambarys, skirtas 10 žmonių.

Jūsų šventės vaišėmis ir aptarnavimu pasirūpins profesionalus restorano kolektyvas. Maisto užsakymo ir aptarnavimo forma pagal kliento pageidavimą.

Lėta Ventos upės tėkmė ir rami aplinka pristabdys taip bėgantį laiką. Uždara teritorija suteiks Jums ir Jūsų svečiams ramybę ir privatumą. Po renginio namo taip pat neverta skubėti, nes pagal Jūsų pageidavimą bus pasirūpinta svečių nakvyne ir pusryčiais.

Čia yra pietavę ir vakarieniavę daugelis žymių Lietuvos politikų, tarp jų a.a. Algirdas Brazauskas, Rolandas Paksas, Lietuvos seimo pirmininkai, naftos magnatas Michailas Chodorkovskis, JAV, Rusijos, Lenkijos ambasadoriai, dainininkai Vitas, L.Gurčenko, grupė „Liubė“.

Patikėkite savo šventės organizavimo rūpesčius „Stulpino malūnas“ kolektyvui, o patys atsivežkite gerą nuotaiką ir ištvermę linksmybėms.

Užklausa paslaugos teikėjui

Jūsų duomenys bus saugomi PrieEžero.LT duomenų bazėje ribotą laiką ir perduodami paslaugų teikėjui perduodant Jūsų užklausą.

  • Apsaugos kodas

Kontaktai, informacija

Įvertinkite, jei čia buvote apsistoję