Anykščių plaukimo baseinas "Bangenis". Sporto salė, pirtys, sūkurinės vonios

Atnaujinta: 2018 m. vasario mėn. 14 d.
Patikima nuoma

Anykščių plaukimo baseinas "BANGENIS" – trumpai:

 • 25 m ilgio 6 takų plaukimo baseinas su masažinėmis vandens kaskadomis;
 • 500 vietų tribūnos žiūrovams;
 • garinė druskų pirtis;
 • turkiška garinė pirtis;
 • lietuviška pirtis;
 • infraraudonųjų spindulių pirtis;
 • sūkurinė vonia;
 • hidromasažinis baseinas;
 • šildomas relaksacinis suolas;
 • šalto vandens kubilėlis;
 • treniruoklių salė;
 • svetainė pobūviams (iki 25 žm.);
 • masažo kabinetas;
 • mankštos salė;
 • administracinės patalpos.

Anykščių plaukimo baseino BANGENIS paslaugos:

Baseinas

Tai 25 m ilgio 6 takų uždaras plaukimo baseinas su kaskadomis ir 500 vietų tribūnomis žiūrovams. Čia galima plaukti, nardyti, mankštintis savarankiškai arba dalyvauti mankštos vandenyje užsiėmimuose.

Vandens kaskados

Vonioje įrengtos trys vandens kaskados - puiki vieta mėgautis vandens masažo teikiamais malonumais.

Vandens procedūros

12-os vietų sūkurinėje vonioje su daugiataške hidromasažine sistema bei oro ir vandens purkštukais palaikoma 34- 35 0C temperatūra. Šiltas vanduo sustiprina tonizuojantį hidromasažo poveikį visam kūnui. Vonia negili, skirta sėdėti, todėl saugiai jaustis gali tiek nemokantys plaukti, tiek tėvai su vaikais.

Infraraudonųjų spindulių pirtis

10 – 12 vietų iš kedro medienos surinkta pirtis, kurioje infraraudonuosius spindulius skleidžia sienose sumontuoti elementai. Pirties temperatūra siekia 55-60 0C, todėl joje nesunkiai galima išbūti visą rekomenduojamą laiką -15 – 20 minučių ir mėgautis malonia šiluma.

Garinė druskų pirtis

Talpi, įrengta patogioje vietoje pirtis. Joje galima mėgautis ne tik karštu garu, bet ir iš dviejų purkštukų krentančiu druskų tirpalo rūku. Malonius pojūčius sustiprins rami muzika ir šviesos terapija.

Lietuviška pirtis

Didžiausias malonumas šios pirties mėgėjams tas, kad leidžiama joje pertis vanta. Karštis ir pageidaujama drėgmė pasiekiama pilant vandenį ant akmenų. Karštis, temperatūrų kaita, kūno vanojimas patiks visiems. Malonų pasibuvimą pirtyje sustiprins ant akmenų užpilamų kvapų aromatas.

Turkiška pirtis

Pirtis pavergia lankytojus švelniu garu ir šilta aplinka. Toks klimatas skatina prakaitavimą, bet nesukelia streso dėl karščio. Atsipalaiduoti padės sklindanti relaksacinė muzika, šviesos ir kvapų terapija.

Šalto vandens kubilukas

Pasikaitinus rusiškoje ar turkiškoje pirtyse, šalto vandens kubilėlis ant įkaitusio kūno - tikra atgaiva ekstremalių pojūčių mėgėjams.

Šildomas relaksacinis suolas

Tiems, kurie po pirčių procedūrų nemėgsta atsigaivinti šaltu vandeniu, puikiai tiks šildomas relaksacinis suolas. Čia patogu ir jauku prisėsti po pirties, išgerti puodelį arbatos, pasišnekučiuoti, pailsėti.

Hidromasažinis baseinas

34-350C vandens temperatūros baseinas su oro-vandens srovėmis kojoms, jų pėdoms, pilvui ir nugarai. Ypač malonu mėgautis 4 galingų vandens ir 16 oro purkštukų masažu sėdint ant povandeninio suolo.

Svetainė

Jauki patalpa su baldais, audio, video ir virtuvės įranga tinka pasitarimams, seminarams, šventėms, pobūviams rengti. 25 vietų talpos svetainę galima išsinuomoti kartu su SPA zona arba atskirai.

Sporto salė

Lankytojus vilioja nedidelė paslaugų kaina, instruktoriaus patarimai sportuojantiems, nuolat atnaujinami treniruokliai.

Mankštos salė

Atliekamos kineziterapijos paslaugos. Tai puiki sveikatinimo priemonė būsimoms mamytėms, kūdikiams, moterims po gimdymo, vaikams bei suaugusiems. Pagerinkite savo fizinę bei dvasinę būklę individualiose bei grupinėse kineziterapijos treniruotėse.

Vandens aerobika

Užsiėmimai tinka norintiems gauti fizinį krūvį vandenyje. Treniruotės vandenyje ir po vandeniu yra ne tokios sunkios kaip sausumoje, bet ypač veiksmingos. Užsiėmimus 2 kartus per savaitę veda patyrusi trenerė.

Mokymas plaukti

Išmokti plaukti – tai tarsi pasirašyti gyvybės draudimo sutartį visam gyvenimui. Negilus baseinas, kvalifikuoti treneriai, jauki atmosfera – lemia mokymo plaukti populiarumą Anykščiuose. Užsiėmimai vedami mokinių ir suaugusiųjų grupėms ir pavieniams asmenims.

Pirčių programos

Baseino instruktoriai rusiškoje ir turkiškoje pirtyse rengia vantų, kvapų, medaus, druskų ir kitas programas ir jų metu suteikia žinių apie naudojamų priemonių poveikį organizmui, vaišina arbata.

Masažai

Baseine įrengtame kabinete kvalifikuota masažuotoja atlieka viso kūno atpalaiduojantį, stuburo, galvos, pečių juostos masažą, viso kūno šveitimą. Klasikinis masažas visam kūnui arba atskiroms kūno dalims veikia kaip harmoninga visuma. Rankomis atpalaiduojama raumenų įtampa, sąstingis, pašalinamas nuovargis. Masažas atpalaiduoja nuo streso, gydo ne tik fizinį kūną, bet yra atgaiva ir sielai. Masažo procedūras galima užsisakyti iš anksto arba atvykus į baseiną.

Pramogos

Baseine galime užsisakyti edukacines pirčių programas, vaikų gimtadienio šventes. Instruktoriai sudarys švenčių programas ir praves renginius pagal užsakovo pageidavimus.

Baseino „Bangenis“ nuolaidų kortelė

Įsigijus šią kortelę taikoma 10 proc. nuolaida baseino paslaugoms. Su šia kortele nuolaidas taiko net 25 baseino „Bangenis“ partnerių.

Plaukimo varžybos

Baseine „Bangenis“ rengiamos visos pagrindinės 25 m. baseine Lietuvoje vykdomos varžybos – šalies plaukimo čempionatai, taurės varžybos. VšĮ „Sveikatos oazė“ kasmet rengia tarptautinį plaukimo sprinto festivalį „Anykščiai“.

Vaikų vasaros stovykla

Tėvų ir vaikų mėgstama paslauga. Kasmet daugėja norinčių praleisti savaitę ar dvi „Bangenio“ vasaros stovykloje. Dieninėje stovykloje vaikai mokomi plaukti, vedamos saugos eismo, piešimo pamokėlės, rengiamos išvykos į muziejus, organizuojamos įvairios pramogos ir žaidimai.

Kaina nuo:

 • Suaugusiam asmeniui nuo 3€. (1 val.)
 • Moksleiviui ar studentui nuo 3€. (1 val.)
 • Neįgaliesiems ar senjorams nuo 3€. (1 val.)
 • Vaikams nuo 3 iki 6 metų nuo 1€. (2 val.)
 • Moksleivių ar studentų grupei (10 asmenų) nuo 3,5€. (2 val.)
 • Suaugusių grupei (10 asmenų) nuo 3€. (1 val.)

* Atsiskaitymas banko kortelėmis – yra, nuo 5€.

Darbo mėnesiai: Visus metus.
Darbo dienos: Visa savaitė.

Kontaktinė informacija

VšĮ „Sveikatos oazė“ (Anykščių plaukimo baseinas BANGENIS)
Adresas:  Ažupiečių g. 1A, Anykščiai
Tinklalapis:  http://sveikatosoaze.lt/
Facebook: https://www.facebook.com/BANGENIS
Telefono nr.:  +370 381 59431
Telefono nr.:  +370 620 83544
Susisiekite vadyba@sveikatosoaze.lt (šį elektroninį paštą nurodome susisiekimui)

Anykščių plaukimo baseinas Bangenis. Sporto salė, pirtys, sūkurinės vonios - 1

Kontaktai, informacija

Daugiau informacijos apie – Anykščių miesto kempingas "Po žvaigždėm" »

X