Atostogų paieška

Banketų, furšetų, konferencijų salės Kretingos rajone sodyboje "Vienkiemis"

Banketų, furšetų, konferencijų salės Kretingos rajone sodyboje Vienkiemis - 1

Atnaujinta: 2020 m. liepos mėn. 24 d.

Užsukus į „Vienkiemio“ karčemą, svečių laukia tikras skrandžių išbandymas! Pagal senovinius žemaičių receptus karčemos gaspadinės gamina puikius patiekalus, stebinančius ne tik dydžiu, skonių subtilybėmis, bet ir negirdėtais neregėtais pavadinimais. Tik „Vienkiemio“ karčemoje ragausite žemaitiško „Šmakalo“, „Sėmeninės“, „Seno gero močiutės kastinio“, skanausite „Girinio svajonės“, „Kapitono kepsnio“, „Bajoriškų pietų“ ar „Gaspadoriaus vaišių“, o desertui jūsų lauks paslaptingas „Vienkiemio“ siurprizas“.

Kiekvienas svečias karčemoje sutinkamas mielai, o rinktis gali pagal pilvo ir piniginės dydį... Karčemos gaspadinės vienu ypu gali „priburti“ skaniausių „monų“ – kam iš bulviakasio derliaus, o kam iš europietiškos virtuvės gardumynų. Pasiilgę garuojančio žemaitiško patiekalo, galės gardžiuotis sočiais „Mėsininko išmislais“, o išrankiausiems šeimininkės pasiūlys gausybę salotų, paukštienos kepsnių, įvairių rūšių žuvies, užkepėlių, blynelių, širdį maloninančių saldumynų.

Svečiai kviečiami į „Vienkiemį“ ne tik pusryčių, dienos pietų ar vakarienės. Karčemoje priimami užsakymai banketams, furšetams, seminarams, šeimos šventėms, pobūviams. Karčemoje galima surengti pokylį iki 300 žmonių. Čia taip pat yra banketinė ir konferencijų salės, talpinančios 50 svečių. Įžengę į banketinę salę, papuoštą įstabiomis sienų freskomis su viduramžių medžioklės scenomis, nutapytomis pagal specialų užsakymą, lankytojai galės pasijusti patekę į išskirtinę bajorišką menę.

Apsilankiusieji „Vienkiemio“ karčemoje, netruks atvykti pasmaguriauti mūsų patiekalais vėl, ir vėl drauge pasikviesdami ir savo bičiulius – ne tik iš visos Lietuvos pakraščių, bet ir iš užsienio. „Vienkiemio“ šeimininkai džiaugiasi sulaukę gražių padėkų iš įvairių organizacijų ir įmonių už gerai organizuojamus renginius.

Vasarą, kai „Vienkiemio“ pusėn suka ypač daug ratuotų ir pėsčių lankytojų, duris atveria ir dar viena lauko kavinė su terasomis, kur šiaudinių stogų paunksmėje galima pasimėgauti jau pamėgtais valgiais bei gėrimais ir meniu naujovėmis. Tad mūsų sodyboje alkanas neliks nė vienas!

O mūsų lankytojams, kuriems taip pat norisi pademonstruoti savo kulinarinius sugebėjimus, siūlome surengti pikniką ar vakarėlį... patiems! Vienu metu sodyboje švęsti bei linksmintis gali iki 500 žmonių. Svečių pageidavimu vakarais teritorijoje užkuriami laužai, uždegami fakelai, kad kiekvienas apsilankymas mūsų sodyboje būtų ne tik sotus pilvui, bet ir šviesus sielai.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Upė Akmena (vanduo +2 ℃)
Adresas
Vienkiemio g. 3, Padvarių k., Kretingos sen., Kretingos r. Žemėlapis
Telefonai
+370 685 69549
El. paštas
vienkiemis.sodyba@gmail.com
Tinklalapis
http://www.vienkiemis.lt
Dirbame
visus metus
Atsiskaitymas banko kortelėmis
yra

Daugiau informacijos apie – Sodyba Kretingos rajone "Vienkiemis". Viešbutis - Kavinė - Pirtis »

X