Atostogų paieška

Didysis baseino ir pirčių kompleksas, SPA poilsio centre „ORO Dubingiai“ ****

Didysis baseino ir pirčių kompleksas, SPA poilsio centre „ORO Dubingiai“ **** - 1

Atnaujinta: 2019 m. balandžio mėn. 18 d.

Atraskite poilsio malonumą prie Asvejos ežero. Siūlome Jums išskirtinai gražią vietą atokvėpiui bei įvairiems renginiams. “ORO Dubingiai” - tai 50 kilometrų nuo Vilniaus įsikūręs, ištisus metus dirbantis poilsio centras gamtoje.

Kas yra ORO? Tai idėja, kad poilsis turi išlaisvinti ir įkvėpti.

Tai galimybė eiti miško taku nežinant kur jis veda, bėgti smėlėtu paplūdimiu todėl, kad to nori, o ne todėl, kad reikia.

Mes primename tai ką kasdieniame gyvenime dažnai užmiršta daugelis – tą prigimtinę teisę į asmeninę laisvę, jog kartais nereikia niekur skubėti, nereikia niekur lėkti, nieko daryti…

Atsipalaiduokite – su ORO ištirpsta rūpesčiai, o laikas čia teka vien tik Jums.

Didysis baseino ir pirčių kompleksas

Atskirame pastate įsikūręs pirčių ir baseino kompleksas  –  labiausiai mūsų svečių mėgiama vieta. Šildomas baseinas su kaskadomis, trys pirtys, o po jų relaksacinė pertraukėlė su žolelių arbata patogiame krėsle – puiki atgaiva po savaitės rūpesčių. Šiame erdviame  komplekse yra ir kelios renginių salės, erdvės šokiams, virtuvė su baru, boulingo ir biliardo pramogos. Visas šias erdves galime pasiūlyti išsinuomoti Jūsų šventėms ir renginiams.

Mažasis SPA kompleksas

Norintiems atpalaiduoti įsitempusius raumenis, atgauti jėgas bei tiesiog puikiai pailsėti siūlome oro ir vandens masažo terapiją ypatingai jaukiame sūkurinės vonios bei pirčių komplekse.  Čia jūsų lauks trys pirtys, sūkurinė vonia, erdvūs dušai, persirengimo kambariai. Šalia esančioje poilsio erdvėje galėsite atsipūsti po pirties procedūrų, atsigerti šalto alaus ar vyno su gardžiais užkandžiais. Šiame komplekse taip pat yra biliardo stalai, treniruoklių salė, masažo salonas. Šį kompleksą taip pat siūlome išsinuomoti privatiems vakarėliams, asmeninėms šventėms (iki 20 žmonių).

Masažai

“Figura INN SPA” paslaugų ir masažo studija kviečia visus, siekiančius sustiprėti ir jaustis geriau. Nustebinsime Jus energijos suteikiančiais, kūną bei raumenis stiprinančiais masažais, palepinsime procedūromis, atpalaiduojančiomis ir kūną, ir sielą. Studijoje procedūras atlieka dėmesingi, profesionalūs meistrai, naudojantys tik kokybiškas ir laiko patikrintas kosmetikos priemones. Masažams – įstabaus kvapo ir gydomųjų galių turinčius aliejus, veido procedūroms – veiksmingus losjonus.

Specialūs “Figura INN SPA” salono pasiūlymai “ORO Dubingiai” svečiams:

  • 10 % nuolaida viso kūno masažams;
  • Nugaros, pečių juostos, kaklo, galvos masažas – 30 Eur (1 kartas, 20 min., 2 asm.).

TAIP PAT JŪSŲ PATOGUMUI: JAUKŪS KAMBARIAI, RESTORANAS, SPORTO SALĖ, SPORTO AIKŠTYNAI IR PRAMOGOS, KONFERENCIJŲ CENTRAS.

Kontaktai, informacija

Artimiausias vandens telkinys
Ežeras Asveja
Adresas
Giraičių k. 8, Dubingių sen., Molėtų rajonas Žemėlapis
Telefonai
+370 614 11253
El. paštas
dubingiai@ororesort.lt
Tinklalapis
http://www.ororesort.lt
Dirbame
visus metus
Atsiskaitymas banko kortelėmis
yra

Daugiau informacijos apie – Seminarų ir poilsio centras Molėtų rajone „ORO Dubingiai“ *** »