Restoranas Konferencijų centras poilsio komplekse „ORO Dubingiai“ ****

Atnaujinta: 2019 m. balandžio 18 d.
Patikima nuoma

Atraskite poilsio malonumą prie Asvejos ežero. Siūlome Jums išskirtinai gražią vietą atokvėpiui bei įvairiems renginiams. “ORO Dubingiai” - tai 50 kilometrų nuo Vilniaus įsikūręs, ištisus metus dirbantis poilsio centras gamtoje.

Kas yra ORO? Tai idėja, kad poilsis turi išlaisvinti ir įkvėpti.

Tai galimybė eiti miško taku nežinant kur jis veda, bėgti smėlėtu paplūdimiu todėl, kad to nori, o ne todėl, kad reikia.

Mes primename tai ką kasdieniame gyvenime dažnai užmiršta daugelis – tą prigimtinę teisę į asmeninę laisvę, jog kartais nereikia niekur skubėti, nereikia niekur lėkti, nieko daryti…

Atsipalaiduokite – su ORO ištirpsta rūpesčiai, o laikas čia teka vien tik Jums.

Kviečiame apsilankyti jaukiame restorane, kuris puikiai įvertintas nuolatinių mūsų svečių. Rytais čia kviečiame paskanauti gausių ir gardžių pusryčių, dienos metu greitai papietauti, vakare – jaukiai pasimėgauti europietiškos virtuvės malonumais.
Ieškantiems naujų potyrių maistą suorganizuosime iškylai gamtoje ar romantiškai vakarienei ant Asvejos ežero kranto.

Restorano salėje yra 70 sėdimų vietų, taip pat yra įrengta didžiulė terasa balkone, kur galima leisti vėlyvus vasaros vakarus su taure vyno. Didesniems susibūrimams pasiūlysime erdvią, šviesią ir jaukią renginių salę, kurioje gali susiburti iki 250 svečių. Priklausomai nuo renginio pobūdžio pasirūpinsime verslo pietumis, kavos pertraukėlėmis, iškilmingesnėms progoms – išskirtiniu valgiaraščiu, elegantiška aplinka bei dekoracijomis.

TAIP PAT JŪSŲ PATOGUMUI: JAUKŪS KAMBARIAI, SPORTO SALĖ, SPORTO AIKŠTYNAI IR PRAMOGOS, BASEINAS, SPA, KONFERENCIJŲ CENTRAS.

Kontaktai, informacija

  • Artimiausias vandens telkinys Ežeras Asveja
  • Adresas Giraičių k. 8, Dubingių sen., Molėtų rajonas
  • Telefonai +370 614 11253
  • El. paštas dubingiai@ororesort.lt
  • Tinklalapis http://www.ororesort.lt
  • Dirbame visus metus
  • Atsiskaitymas banko kortelėmis yra

Daugiau informacijos apie – Seminarų ir poilsio centras Molėtų rajone „ORO Dubingiai“ *** »

X